Honeycomb window plaque
Foto
Naam
art-design
Projectnaam
Honeycomb window plaque
Ontwerp bestand
beehiveUCRleftside kopie.ai
Rechten
Naamsvermelding
Project omschrijving
Deze twee platen dienen als een soort divider tussen buiten en binnen. De plexiglas platen zijn semi doorzichtige met gaten in de vorm van een honingraad om toch wat inkijk toe te laten.
Machines gebruikt
Lasersnijder
Werkwijze
Eerst is er een ontwerp gemaakt voor de honingraad, daarna is er een bestand gemaakt waarin je handmatig de vormen kon verwijderen en zelf nieuwe vormen kon maken; alles met de zeshoekige vormen. Het is daarna verwerkt in de lasersnijder.
Instellingen machines
De machine is ingesteld volgens de aanwijzingen, behalve de snelheid, die werd ingesteld op 0.8
Programma’s gebruikt
Illustrator
Materialen gebruikt
Plexiglas
Wat ging goed
De nieuwe vormen vormen ging goed, ook het laser snijden zelf ging goed, de randen zijn allemaal netjes, de vormen ook.
Wat ging fout
De plaatsing van het bestand voor de printer was lastig en leverde op dat er op een van de twee platen te dicht bij de rand werd gesneden.
Wat verander ik de volgende keer
Volgende keer zou ik liever nog lijnen door de honingraad hebben lopen, dat de vormen meer naar boven komen
Gebaseerd op een ander project?
nee.
Foto’s
Interessante bronnen